• وبلاگ : سربازي در مسير . . .
 • يادداشت : سركوب گري يا مقاومت ؟
 • نظرات : 1 خصوصي ، 6 عمومي
 • ساعت دماسنج

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  سلام/آخ جون حالا ديگه ميتونم وبتو باز کنم، وايمکس و اينا...
  بيا پست منو بخون دقيقا پاسخ پست توئه
  پاسخ

  سلام. وايمكس نيست . اي دي اس اله ! بازم مشكل دارم و با لب تاپ نمي تونم وصل شم . با كامپيوتر هم حس نوشتنم نميگيره !!

  سلام

  زياد نگران نباش درست ميشه

  اين اجلاس دو سر برد برد بود براي ما

  پاسخ

  سلام.ممنون پاسدار عزيز. نيستيد ؟ كم پيداييد ؟
  ما در مسائل سياسي هم شده ايم مقلد حاکمان ، هر کسي را گفتند خوب است ما هم تمجيد وتعريف مي کنيم
  آخه برادر من يعني شما مي گوئيد چند مليون ترريست تو سوريه زندگي مي کنند ؟ آري بشار اسد يک ديکتاتور به تمام عيان است يکي از دلائل آن اين است که حاضر شده 18000 نفر کشته بشوند تا او بماند . بشار اسد يک ظالم به تمام عيان است .
  پاسخ

  اولا سلام.ثانيا ( عيان ) نه ! ( عيار ) درست است .ثالثا بنده نگفتم مردم سوريه تروريست هستند . بلكه عده زيادي تروريست به سوريه اعزام شده اند ، نه اينكه در سوريه زندگي كنند . آن 18 هزار نفر هم كه شما ميگوييد را مگر بشار اسد كشته است ؟؟ ظالم آن ريم هايي هستند كه نمي توانند مخالفانشان را ببينند و سعي در كشتن آنها دارند . و مدم سوريه هم به دليل مخالفت با آمريكا و اسرائيل و حمايت از دولت بشار اسد به اين روز افتا ده اند .
  سلام بر شما , بنده هم در نظر داشتم يادداشتي در اين زمينه بنويسم , حال که شما از زبان ما و از زبان تمام آزادانديشان نوشتيد از شما تشکر ميشودو اين را اضافه کنيم که آقاي مرسي نمي دانيم جه افکاري دارد و يا اينکه با جناب بشار اسد مشکل شخصي دارد چون بعد از پيروزي ايشان در انتخابات مصر که سران کشورها پيام تبريک فرستادند از جمله بشار اسد ولي ايشان پيام تبريک اسد را نپذيرفت و گفت من اسد را نماينده مردم سوريه نميدانم ! ارتش آزاد سوريه را نماينده واقعي مردم سوريه مي دانم!! و بعد هم در اولين سفر خارجي خود به عربستان رفت که فتنه گردان سوريه است و قس عليهذا ...
  به هرحال آينده همه چيز را روشن خواهد کرد . مؤيد باشيد
  پاسخ

  سلام. به هر حال ايشان در اين مورد خيلي خوب موضع گيري نكرده اند و كمي آتو به بعضي ها داده اند .از نظرتان ممنون .
  سلام بزرگوار
  احتمالا منظور آقاي مرسي اين بوده که:
  با توجه به اينکه تروريست ها باعث نا امني شدند و به اعمال تروريستي دست زدند ارتش که تا مدتي مدارا کرد و بالاخره مجبور شد برخورد قاطع انجام دهد و در اين برخورد {که البته عامل اصلي آن همان تروريست ها بودند و حاميان آنها که کار را آغاز کرده بودند} ،
  عده زيادي از مردم سوريه هم کشته شدند چون ظاهرا ارتش ،شهر را بمب باران کرده {حداقل در بعضي موارد }و عده اي کشته شدند.
  خلاصه احتمالا منظور ايشان ،اشتباه در کل ماجرا بوده و منظور از مردم،تروريستها و مزدوران ليبيايي و...نبوده اند.
  سخنان بان کي مون هم مي شود اينگونه برداشت کرد .البته هردونفر بايد صريحتر اين مطلب را مي رساندند.
  با توجه به اينکه نظر ايشان در مورد سوريه ظاهرا با ايران موافق است چون چند روز پيش گفته بود {ايران و مصر ،عربستان و ترکيه } مذاکرات بگذارند و مشکل سوريه را حل کنند.يعني خودرا طرف ايران قرار داده بود.

  البته شايد هم بنده زيادي خوشبينانه به اين مسئله نگاه کرده ام .خدا ميداند.من سخنان مرسي را نشنيدم و فقط مطلب شما را خوانده ام.

  از توجه شما به اين مباحث خورسندم .خداوند همه ما را در راه دفاع از ولايت و آرمان هاي شهدا ثابت قدم برارد.
  پاسخ

  سلام . ممنون از نظرتان . اميدوارم همين گونه باشد كه شما ميگويي . يعني آنها اشتباه كرده باشند . هر چند چه عمدا و چه سهوا زبان خيلي ها را دراز كرده اند .در باره بمباران كردن شهرها توسط ارتش چيزي نشنيده ام .باز هم به اين وبلاگ سر بزنيد و من را از نظرتان زيبايتان بهره مند كنيد .
  کاربر گرامي، سلام
  در تاريخ پنج شنبه 9 شهريور 91 نوشته (آقاي مرسي!) شما به فهرست نوشته هاي برگزيده در مجله پارسي نامه افزوده شده است. اميدواريم هميشه موفق باشيد.
  پاسخ

  سلام . و مجددا ممنون