سفارش تبلیغ
صبا
خداوند، سکوت را در سه جا دوست دارد :به هنگام خوانده شدن قرآن، به هنگام پیش رفتن به سوی دشمن، و به هنگام تشییع جنازه . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
سربازی در مسیر . . .
 
پیروزی های آتی در راه است . . .(2)

پس از فراخوان گسترذه رسانه های بیگانه و معاند نظام برای برگزاری تظاهرات مردمی در روز بیست و پنج بهمن ماه سال 90 به مناسبت حوادثی که در سال هشتادونه روی داد ، این دعوت با بی میلی مردم مواجه شد و روز بیست و پنج بهمن بدون اتفاق خاصی و در کمال آرامش سپری شد .

 

ادامه مطلب را ببینید 

کلمات کلیدی: سیاسی، انتخابات

نوشته شده توسط سرباز هیچم ولایت 90/11/29:: 5:7 عصر     |     () نظر
 
مجری را چه به تحلیل خبر!!!

خانم سبا خویی مجری مشهور شبکه مبتذل « من و تو »در تحلیلی کوتاه از رویداد های سوریه و مواضع اتحادیه عرب ، تازه ترین اقدامات اتحادیه عرب علیه سوریه و حکومت بشار اسد را « نخستین گام در جهت سرنگونی حکومت بشار اسد » دانسته است .

 

تحلیلی کوتاه بر تحلیل خانم مجری :

کلمات کلیدی: سیاسی، تحلیل

نوشته شده توسط سرباز هیچم ولایت 90/11/24:: 6:31 عصر     |     () نظر
 
پیروزی های آتی در راه است . . . (1)

دیروز ، در بیست و دوم بهمن سال نود و با گذشت سی و سه سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، در جشن سی و چهار سالگی انقلاب اسلامی ایران ، ایرانیان عزیز با حضور در خیابان ها « پیروزی » دیگری را رقم زدند و باز هم دشمن را مغلوب کردند . دشمنی که تمام توان خود را به کار گرفته بود تا این جشن بدون مشارکت مردم برگزار شود .

به دشمنان این نظام میگویم ، چشمتان را باز کنید و جمعیت ده ها میلیونی را که به حمایت از نظام جمهوری اسلامی به میدان آمده اند را ببینید . این ملت امثال آمریکا و انگلیس و نوچه هایشان را یک جا « قورت » میدهند و بعد یک لیوان آب هم به راحتی میخورند !!

دشمنان نظام ، چه داخلی و چه خارجی ، بدانند که این پیروزی آغازی بر سایر پیروزی های ملت ایران در برابر دشمنان است . باید منتظر بقیه پیروزی ها ی مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی  و البته شکست خودشان باشند .

 

پیروزی های آتی در راه است  . .....

 

باید وضو گرفت و در انتخابات شرکت کرد .


کلمات کلیدی: دهه فجر، سیاسی

نوشته شده توسط سرباز هیچم ولایت 90/11/23:: 4:43 عصر     |     () نظر
 
من هستم ، تا پای جان

بسم الله الرحمن الرحیم

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

ادامه مطلب...

کلمات کلیدی: دهه فجر، شهید، سیاسی، انقلاب

نوشته شده توسط سرباز هیچم ولایت 90/11/19:: 3:5 عصر     |     () نظر
 
پاسخی به آقای نوری زاد

بله آقای نوری زاد ! شما به کودک لجوجی میمانید که نه تنها راه خانه را  بلکه راه سعادت را هم گم کرده اید . این کشور برای شما و امثالتان مانند خانه ای بود که شما نتوانستید در آن بمانید و وعده های گرگ ها و روبه صفتان شما را فریب داد . شما متوجه نشدید که مقام معظم رهبری به مانند پدری دلسوز شما را نصیحت میکرد . شما آن نصیحت را نفهمیدید، چرا که گوشتان پر بود از آواز گرگ ها!

چه قدر خوب سرنوشت خود را گفته اید : « تکدی گری »!!

شما سؤالاتی از بشار اسد پرسیدید ، چه خوب است این سوالات را از اربابان و صاحبان خود نیز بپرسید. با این تفاوت که افکار عمومی جهان نسبت به این دو متفاوت است . اربابان شما کجا و بشار اسد کجا .

راستی از علی ابن ابی طالب (علیه السلام) هم نام بردید - البته بدون به کار بردن حتی یک (ع)  برای احترام- . او را میشناسید؟؟ چه قدر ؟؟ گیریم که بشناسید. قبولش هم دارید؟؟ ولایتش را چه طور؟؟
من هر چه در زندگی و سرنوشت شما مینگرم بیشتر به یاد خوارج می افتم! کسانی که داعیه اسلام داشتند و سر از سپاه معاویه در آوردند . ولی شما با آنها تفاوت دارید ! تفاوت تان دراین است که خیلی از خوارج متوجه اشتباه خود شدند  - هر چند دیر - اما شما هنوز هم در جهل و گمراهی هستید . فکر میکنم به خاطر همان« آواز گرگ ها» باشد !

و دیگر آن قافله ای که بر قوس یک دایره را میپیماید ! گویا شما مسافر آن قافله هستید و ساربان هم اربابان تان . چرا که هر چه میروید باز در همان نقطه ی آغاز هستید .

از جناب خاتمی هم گفته بودید. همان که هشت سال تمام اداره بسیاری از امور کشور به دست او بود . و بسیاری از اتفاقات کنونی هم البته ریشه در همان سالها دارد ! از خصوصی سازی ها و کار های فرهنگی و . . . !   بگذریم! برویم سراغ بقیه نامه ی طولانی شما .

نام احمدی نژاد هم در نامه ی شما بود . اما آنچه که به تمام ایرانیان نسبت داده بودید بیشتر برازنده خودتان بود . احمدی نژاد کارهای مفیدی انجام داد که قطعا با عقل ناقص شما مطابقت نداشت. و البته کارهای نا مناسبی که به مضاق امثال شما خوش آمد!

اما مرجعیت دینی برای عرضه داشتن دین و دفاع از اصول آن پا گرفته است نه حمایت از جهانخواران و مستبدان و ستمگران و عمالشان ! بله درباره مراجع حق با شماست . اما آیا خواهید گفت که مراجع کژروی دارند ؟؟ اگر این گونه باشد که ستم کرده اید بر مراجع  .

اما از همه دعوت شدگان به این مجلس شما میگذریم و میرسیم به مجلسی که شما تشکیل داده اید. بگذارید چند نفر هم من به این مجلس دعوت کنم . چه طور است اربابان شما هم در این مجلس حضور داشته باشند . دوستانتان. امثال آقایان سروش و مهاجرانی و کدیور و  . . . . که اشتباهات بزرگشان هنوز پنجه در گریبان این ملت عزیز دارد . این ملتی که شما برایشان اعتراف میکنی . اعترافی که شایددوستانتان جرأت گفتنش را نداشته باشند. شاید شما هم نتوانی بگویی! اما به فرض اینکه این قسمت سخنانتان درست باشد . شما برای سخنرانی میروید و تمام حرف هایتان را میگویید . اینجاست که این مردم آگاه با گفتن ( دو - دو ) به دروغ های شما اعتراض میکنند . دروغ هایی که علی رغم اینکه شما و دوستانتان مسببان آن هستید  آن را بر گردن نظام و رهبری می اندازید.

آنجایی که شما دفاع میکنید از بی حجابی ،  فریاد ( دو - دو ) مردم مؤمن ایران ، شرم را بر رخسار بدحجابان و بی حجابان می نمایاند.

 آنجا که شما از جوانان زندان رفته دفاع میکنید ، همان جوانان ندا بر می آورند که  : « ای دروغگو ! تو ما را بر علیه نظام جمهوری اسلامی شوراندی و با دروغها و سیاه نماییهایت ما را تحریک میکردی .»

 آنجا که دم از کربلا و غریبی میزنی ، نمیدانم چه کسی باید پاسخت را بدهد . ولی قطعا برای این فریب کاری هم پاسخی دریافت خواهی کرد.

 آنجا که پیشرفت های علمی کشور را نادیده میگیری ، اینجاست که فرهیختگان کشور به تو اعتراض میکنند . کسانی چون حسابی ها و سمیعی ها و رضایی نژاد ها و احمدی روشن ها و . . . . راستی شاید آنجا فرزند کوچک شهید احمدی روشن هم به تو اعتراض کند .

آنجا که کشاورزان را خطاب قرار میدهی ، شک ندارم با پاسخ قاطعانه کشاورزان مواجه مشوی . کشاورزان که تو را خطاب قرار خواهند داد که : « ای دروغگو ! آن رییس جمهوری که تو سنگش را به سینه میزنی  باعث تمام بد بختی های کشاورزان و روستاییان بود »

وقتی از شهدا سخن میگویی حتما آنها را هم به مجلست دعوت کرده ای. آنجا که به حمایت از خانواده های شهدا سخن میگویی ، شهدا به فریاد می آیند و میگویند : « این شما بودید که فرزندان ما را فریفتید و به کج راهه کشاندید. این بی حجابان مورد حمایت شما بودند که با سگ های خود بر روی مزار ما راه می رفتند .»

 

آقای نوریزاد ! شاید اوضاع آسمانی شما خوب نباشد . اما به برکت وجود نازنین امام زمان (عج) و نایب بر حقشان ، امام خامنه ای  اوضاع آسمانی ما  عالیست .

من هم یک خبر خوب به شما بگویم . به قول خودتان : « خبر خوب را به کسی میگویند یه کور سویی از امید در او به چشم آید » . آقای نوریزاد! هنوز راه بازگشت باز است . نظام مقدس جمهوری اسلامی با آغوشی گشاده  در پی جذب حد اکثری است . تنها باید از گذشته خود ابراز پشیمانی کنید . گذشته ای که یاد آوری نکردنش بهتر است . مردم اسران اسلامی بی صبرانه منتظر استقبال از شما هستند.


کلمات کلیدی: نامه، نوری زاد

نوشته شده توسط سرباز هیچم ولایت 90/11/11:: 5:23 عصر     |     () نظر
 
جوانان و بیداری اسلامی

امروز اجلاسی در سالن همایش های  برج میلاد برگزار شد که در آن جوانان انقلابی از بسیاری از کشورهای مسلمان حضور داشتند.
اجلاسی که از جهات گوناگونی حائز اهمیت بود.

حمایت از کسانی که تمام مستبدان و استعمار گران عالم در مقابل آنان هستند و تمام توان تسلیحاتی و رسانه ای و  . . . خود را به کار گرفتند تا جلوی آنان را بگیرند ، در این اوضاع حرکت مهمی است .

اما یک نکته قابل توجه استقبال با شکوه جوانان کشورهای انقلابی از این اجلاس بود. جوانانی که اسلام را به عنوان دین برتر پذیرفته اند و بر طبق این دین زیر بار ظلم و ستم نخواهند رفت . این جوانان در طول مراسم شعارهایی در حمایت از فلسطین و محکومیت اسرائیل و همچنین شعار هایی در تاکید بر اسلامی بودن این انقلاب های مردمی سر دادند . که به نظر من شاخص ترین شعارشان این بود :

« مردم خواهان بیداری اسلامی هستند»


کلمات کلیدی: بیداری اسلامی

نوشته شده توسط سرباز هیچم ولایت 90/11/9:: 10:31 عصر     |     () نظر
درباره
اون یکی وبلاگم

سربازی در مسیر . . .

محکوم کردن توهین به پیامبر

صفحه‌های دیگر
لینک‌های روزانه
لیست یادداشت‌ها
پیوندها
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
عشق است حجازی و استقلال
لباس شخصی
دست خط ...
همنشین
سیب خیال
یا امیر المومنین روحی فداک
لحظه های آبی
علیرضااحسانی نیا:فرزانگان امیدوار
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
حقیقت مجازی ______ HAQIQAT.TK
.::نهان خانه ی دل::.
شهرستان بجنورد
سید علی خامنه ای
سدید کاشان
دل نوشته ها
کانون فرهنگی شهدا
شین مثل شعور !
*پرواز روح*
آخرالزمان و منتظران ظهور
عشق سرخ من
سرچشمه ادب و عرفان : وب ویژه تفسیر ادبی عرفانی قرآن مجید
منجی بشر
عشق الهی
سرزمین مِه وخورشید (خورشید گام سبز)
بی سر و سامان
~>+ حبـــــــــــــــاب خیــــــــــــــــال +<~
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آدینه ی ظهور
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
عاشقان
..::* حامیان ولایت *::..
آقاشیر
بازی موبایل،بازی جاوا،بازی سیمبین،دانلود بازی موبایل های جدید
لنگه کفش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
web4life
ستارگان دوکوهه
خدای نزدیک
عاشق آسمونی
وبلاگ عقل وعاقل شمارادعوت میکند(بخوانیدوبحث کنیدانگاه قبول کنید)
.:: بوستان نماز ::.
سروش دل
فقط خدا
شلمچه
فریازان...faryazan
سرّسلوک
امام مهدی (عج)
مبادا روی لاله ها پا گذاریم
خبر روز
شیمی وزندگی
یادداشتها و برداشتها
جبهه وبلاگی غدیر
خاطرات دکتر بالتازار
بچه مرشد!
دنـیـــای جـــوانـی
.: شهر عشق :.
اولین وبلاگ نقد بحث و دانلود بازی های رایانه ای GUSTPC
اردبیل بهشتی پنهان
بوی سیب
بادصبا
نوای دل
جاده مه گرفته
طریق یار

قطره ای ازدریا
دکل ابوذر ...
سایت روستای چشام

تیشه های اشک
yazd blog
شیخا
قیدار شهر جد پیامبراسلام
مهاجر
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
● بندیر
سلام شهدا
محمدمبین احسانی نیا
شهسوار دل
ستاره سهیل
انسان جاری
نشریه حضور
تجارت اینترنتی
سرافرازان
غزل عشق
اصل 110، اصل ولایت فقیه (ولایت نیوز)
گلبرگ
درددل
دهیاری روستای آبینه(آبنیه)
روستای زیارتی وسیاحتی آبینه(آبنیه)باخرز
دوچرخه
تمهیدات
افطار
ایهاالناس بدانید گدای حسنم
جرعه ای از شراب عشق
«نجوای شبانه»
عشق آباد شهرمن
blog MNK
سربازی در مسیر
کبوتر حرم
دل نوشته
سعادت نامه
آدمکها
welcome to bidaran
من الغریب الی الحبیب
نور
teen boys
پنجره چهارمی ها
عشق
توشه آخرت
تاریخ مصرف یا بهتره بگم تاریخ بی مصرف
زشت است بی تو زندگی زیبای عالم
میم.صاد
عکس و مطلب جالب و خنده دار

مهر بر لب زده
عطش
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
بچّه شهید (به یاد شهدا)
عکس بازیگران ، اس ام اس عاشقانه و توپ
نامه ای در راه عشق
شهدای دفاع مقدس
مردود
شاره کم سنه
جوان امروزی
خیبری ها
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
COMPUTER&NETWORK
زمزمه ی کوچه باغ شاه تور
راه های و فواید و تاثیر و روحیه ... خدمتگذاری
پلاک 40
مکاشفه مسیح
سالار نیوز خسروشهر
هر چی تو دوست داری
پاتوق دخترها وپسرها
کارون
راه کمال
مائــده الهی
تنهایی.......
روانشناسی
سرود عرش
نگاه منتظر(عبد منیب)
کیمیا
السلام علیک یا فاطمه الزهراء (س)
* روان شناسی ** ** psycology *
بیارجمند
انجمن خیریه رهروان سیره علوی
هیئت
ایرانی باشیم
صاعقه
هر چی تو بخوای
گروه فرهنگی سردار خیبر
ولایت نامه مادر
سید خراسانی
همسایه خورشید
جهادی
باصری
نوستالوژی دل ....
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
نشانه های ظهور
دانلود و نقد کتاب
فاطمیون لنجان
راه و راهنما
داش هادی
★ستاره ی سرخ★
فرشتگان رنجور
وبلاگ مرزداران عشق(ایران)
ناجی
شقایق
نبض شاه تور
کیمیای ناب
شهادت
خاکریز ولایت
عدالت جویان نسل بیدار
در حسرت شهادت
وبلاگ شخصی مرتضی صادقی
آمرین به معروف و ناهیان از منکر
مرامنامه عشاق
صل الله علی الباکین علی الحسین
سپید و سیاه
Sense Of Tune
سنگرعلم
نماز ریشه ی همه ی خوبیها
هستی مامان
جدیدترین یوزر پسورد آنتی ویروس nod32- Kaspersky - Avira
اللهم عجل لولیک الفرج
متالورژی_دانلودکده ی مهندسی متالورژی(rikhtegari.com)
جومونگ
بچه های خاکریز
خطِ مقدم
قافله شهداء
بیا2...در خدمتیم
میم مثل مغنیه
ورزشی & کامپیوتر & موبایل & بازی
مذهبی-سیاسی-فرهنگی
نسل سوخته
عشق پنهان
انتظار نور
شاید آن نقطه ی نورانی چشم گرگان بیابان است
برو بچه های ارزشی
سرزمین جالب و دیدنی...!!!
فاو.سرزمین رهایی
جامع ترین وبلاگ خبری
دوستانه
رهسپاریم با ولایت تا شهادت
اخبارکامپیوتر و آی تی، دانلود انواع نرم افزارها
Sea of Love
MOHAMMAD.HAHSEMI86@YAHOO.COM
گمنام
فقط خدا
مذهب عشق
گروه فرهنگی اهل البیت(علیهم السلام) دستگرد برخوار
آزاد اندیشان
پایگاه سایبری شهید حاج حفظ الله عابدینی
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
گالری
حفاظ
پایگاه فرهنگی
اسکی روی نور
نگاه بیدار
زازران همراه اخر
سرزمین مادری
گل نرگس
قاصدک پر طلایی

خدمات گسترش انفور ماتیک
یادداشتهای روزانه رضا سروری
داود ملکزاده خاصلویی
دیده بان
شش گوشه
کشکول طلبگی
قاب نگاه من
حضــور
تـــــــــــــــنـهایــی
دانلود و آموزش
فریاد بی صدا
دل نوشته های دخترک تنها
دنبال عدالت
شهید عباس افشار
به بهترین وبلاگ سرگرمی خوش امدید
عکس
تبریک می گوییم شما به ساحل رسیدید!!!!!
««««« آخرالزمان »»»»»
بسیجیان عملیاتی
ارتش سرخ مهدی(عج)
.:؛ حقوق و حقوقدانان ؛:.
امیدزهرا omidezahra
ESPERANCE
هامون و تفتان
بسیج مستضعفین
دل مجنون
خدایا عاقلی مودبم فرمای...
عکس های باغبادران
خورنیوز
جوانان بیجار
..::منتظر بیداری::..
جیگر طلا
در انتظار ققنوس
کوثر قدر
یالان دنیا
سه ثانیه سکوت
.:: بلاجویان ::.
عشق یعنی در فراقش سوختن
شاید طنز شاید...
جوک و خنده
معرفی برترین وبلاگ های پارسی بلاگ
دهاتی
دکتر علی حاجی ستوده
کلبه شعر و مقاله و دانلود
بچه مسلمون
مسائل شیطان پرستی در ایران و جهان
ظهور
حرف های جوانی
صبح صادق
دولت جاویدیافت هرکه نکونام زیست
پرسمان
سیاسی
کشکول
درود بــــر پادشاهـــــم کـــوروش بــــزرگ
آرمش در هیاهو
شعر مزار
پنجره ای رو به خاطرات...
چریک دانشگاه
انجمن هواداران بارسلونا
راه را با این می توان پیدا کرد
فریاد بی صدا
نسیم وحی
مهندسی شیمی و نفت
یکتا
تو را من چشم در راهم
چشم
ولایی
پرسش مهر + پیشرفت، راه‌های پیشرفت و موانع پیشرفت
mled.parsiblog.com......for you
باران بی امان
!به سایت گیم چیتس خوش آمدید!
آموزش پیشرفته مدیریت وبلاگ
دل نوشته های من
آرشیو یادداشت‌ها
آهنگ وبلاگ
کد های من

سربازی در مسیر . . .

محکوم کردن توهین به پیامبر